Code X 14 Lbs

Kód: PRO100.0379
Výrobce: Storm
skladem
Vyberte váhu
5 490 Kč
4 537 Kč bez DPH
ks

Code X

Intermediate diferenciál (Mass Bias) je vyšší než u ostatních koulí ze série Premier. Intuitivní jádro RAD4 nabízí odborníkům v Pro Shopech více možností při vrtání a navrhování koulí pro hráče s různými styly. Při více jak 10% zvýšením čtení ve střední části dráhy oproti Code Red, R2S Solid povrch upřednostňuje velké množství oleje. Spolupráce jádra a povrchu je perfektní kombinací, která pomáhá při dosáhnutí vyváženého a optimálního výkonu bez ohledu na podmínky.

RAD4 - Technologie Radial Accelerating Disk pochází z několika generací s náznaky, které se nachází v jádře RAD4. Je vybavený mimořádně hustým modifikovaným tvarem disku, který vytváří podstatný kroutící moment. Obsahuje tolik kroutivého momentu, že vládne nejvýš na vrcholu linie Premier s diferenciálem jádra vyšším jako kterékoliv jiné ve své třídě.

R2S - R2S je synonymem pro některé z nejúspěšnějších koulí v nedávné historii, jako jsou např.: Hy-Road, Frantic a IQ Tour. Je známý pro pozdější reakci s bezprecedentním pohybem v zadní části dráhy.

Durometr 73-75 Rex D-Scale
Flare 6''+ (Vysoký)
Barva Černá/Modrá/Fialová
Diff 0,056
Jádro RAD4 (Asymetrické)
Povrch R2S Solid Reactive; Factory Finish: 3000-grit Abralon
RG 2,55