Motiv

Tank Rampage 15 Lbs

Kód: PRO100.0126
Výrobce: Motiv
skladem
Vyberte váhu
3 750 Kč
3 099 Kč bez DPH
ks

TANK RAMPAGE

Tank Rampage je silná uretanová koule vyrobená pro moderní hru. Protože má jak nové jádro, tak nový povrch, bude dominovat na mokro-suchých drahách a na drahách s větším třením, kde reaktivní koule hákují přespříliš.

Nový uretanový povrch vytvořený pro kouli Tank Rampage se nazývá Alchemy – jedná se o nový zlatý standard pro uretanové koule. Tato uretanová technologie byla vyvinuta a odzkoušena ve spolupráci s našimi hráči hrajícími PBA. Koule má velký hák, ale pohyb je stále plynule "uretanový". Tento pohyb je zajištěn díky matnému, vínově červenému, uretanovému plášti s povrchovou úpravou 3000 Grit LSS.

Aby byla koule Tank Rampage absolutně nejlepší, nevyvinuli jsme pouze nový povrch, ale také jsme upravili původní jádro Gear, abychom zajistili vyšší RG a menší flare. Nové jádro Gear V2 umístěné v kouli o hmotnosti 15 liber má RG o hodnotě 2.55 a diferenciál .020.

Tank Rampage je nejsilnější uretanovou koulí, kterou kdy společnost MOTIV vyrobila, a díky tomu je nejvšestrannějším členem řady Tank. Koule bude nyní více hákovat a bude možné ji použít na více mazacích modelech.

Reakce 42
Povrch Alchemy Urethane; Factory Finish: 3000 Grit LSS
Flare 3"+
Jádro Gear V2
RG 2,55
Diff 0,02
Barva Bordó